O mnie

Witaj,

Mam na imię Marlena. Uwielbiam książki. Zawsze je kochałam. Nie umiem bez nich żyć. Kocham czytać, różne książki. Mam swoje ulubione tytuły, kategorie, ulubionych autorów. Dla książek jestem w stanie zrobić dużo i wydać dużo. Największa kwota, którą wydałam na książki to 200 zł.

Trudno mi się zdecydować na coś na dłuższy czas. Jestm jeden wyjątek – mój Ukochany. :-) Postaram się, żeby ten blog istniał na dłużej. Chcę się podzielić z Wami moimi recenzjami książkowymi, książkami, które uwielbiam i do których wracałam już co najmniej z 5 razy (są takie!). Chcę pisać i prezentować książki, które są kiepskie, o których warto zapomnieć, według mnie.

Ten blog to moje miejsce w sieci, ucieczka od codzienności. Bo książki takie są. Pomagają. Piszę dla siebie, ale też dla innych sympatyków literatury. Różnej. Tej ambitnej i tej nie ambitnej. Wszystko co napiszę i co napisałam do tej pory jest moim autorstwem. Jeżeli chcesz coś wykorzystać to podaj chociaż link do mojego bloga – nie kradnij cudzej pracy!

Piszę sama, nie na czyjeś życzenie. I niech tak zostanie. Róbmy to co kochamy. :)

Pozdrawiam,

Marlena

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.